W czwartek 23 listopada w Muzeum Niepodległości w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu “Niepodległa”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości!

Wydarzenie rozpoczęło się od występu uczennic Zespołu Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie: Moniki Tarasiuk, Łucji Strzemeckiej, Zofii Strusińskiej, Olgi Łusiewicz, Alicji Lisieckiej, Karoliny Wiśniewskiej. 

Następnie nastąpiło rozdanie nagród. Podziękowania kierujemy do instytucji, które je ufundowały: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Polskiego Radia, Wydawnictwa Zielona Sowa, Polskiego Związku Brydża Sportowego, Wydawnictwa Poczekalnia. Nagrody zostały po części zakupione również ze środków Muzeum Niepodległości.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości wszystkie nagrodzone osoby mogły zobaczyć swoje prace wystawione w sali Muzeum, a chętni udali się na oprowadzanie po wystawach stałych Muzeum zorganizowane przez Magdę Bilińską i Joannę Oleszczuk z Działu Edukacji Muzeum Niepodległości.

Bardzo dziękujemy wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym wraz z opiekunami za udział w uroczystościach. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace!

Zachęcamy również do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Muzeum Niepodległości – więcej informacji na ich temat ukaże się już wkrótce! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji z czwartkowej uroczystości:

 

Biuletyn Informacyjny

Bądź na bieżąco z najnowszymi wystawami, wydarzeniami, ofertami i aktualnościami